Profile

Join date: Sep 17, 2022

About

Kontynuując z tyłu, tył Passata jest dość kwadratowy, a górna część bagażnika tworzy prawie niewielkie tylne skrzydło, aby zapewnić samochodowi aerodynamiczny wygląd, jednocześnie maksymalizując przestrzeń bagażnika https://brake.magicexhibit.org/. Podobnie jak światła przednie, również światła tylne mają stylową łezkę i zawierają więcej żółtych diod LED, tym razem w okrągłym wzorze, tworząc kierunkowskazy, które naprawdę wyglądają z tyłu na XXI wiek w ruchu ulicznym.


Jedną z osobliwości konstrukcyjnych Passata od tyłu jest pojedyncze światło cofania, które pojawia się tylko po lewej stronie. Myślę, że jest to dziwna decyzja podjęta przez VW, ponieważ zmniejsza ona prawdopodobieństwo, że kierowcy za Tobą mogą stwierdzić https://samochod.magicexhibit.org/, że cofasz i możesz okazać się niebezpieczny. Na pocieszenie przednie i tylne czujniki parkowania poinformują Cię, że zaraz w coś uderzysz, nawet jeśli ci z tyłu tego nie zrobią.


Znowu tył ma podobny wygląd do Jetty, ale skrzydło bagażnika, bardziej zaakcentowane tylne światła w kształcie łezki, chromowane akcenty i tablica rejestracyjna zamontowana https://samochody.magicexhibit.org/ na zderzaku, w przeciwieństwie do tablicy rejestracyjnej Jetty, sprawią, że dostrzeżenie nieco rzadszego Passata będzie łatwe zadanie dla wnikliwego obserwatora VW.


W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy VW znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych producentów samochodów w Australii, bez wątpienia na odwrocie doskonałego modelu Golfa. Najnowszy Golf pojawił się we właściwym czasie, ponieważ wyższe https://flaz.magicexhibit.org/ ceny paliwa spowodowały, że australijski nabywca zrezygnował z tradycyjnych, pełnowymiarowych samochodów rodzinnych, takich jak GM Holden Commodore (pomyśl o nadchodzącym Pontiac G8) lub Ford Falcon, na rzecz modeli średnich i kompaktowych.


Doprowadziło to do rywalizacji Toyoty Camry o tytuł najpopularniejszego samochodu Australii. Podobnie rynek hot hatch praktycznie zapalił się w ciągu ostatniego roku. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszędzie na drogach jeżdżą zarówno standardowe Golfy, jak i Golfy GTI, a za nimi jest mniej Jettas i okazjonalnie Passat i Touareg.


W przeciwieństwie do Golfów i Jett z silnikiem Diesla, rury wydechowe Passata TDI są widoczne z tyłu. Niestety, obecny TDI Passat nie jest wyposażony w filtr cząstek stałych, ale ma się to zmienić wraz z nadchodzącym Passatem https://cars.magicexhibit.org/ BlueMotion. Zwolnienie bagażnika to kolejny charakterystyczny dla Volkswagena detal stylistyczny polegający na tym, że duże, błyszczące logo VW na bagażniku obraca się przez środek, tworząc zatrzask.


Ten ujmujący szczegół jest również udostępniany w obecnym zakresie. Nie musisz nawet używać zatrzasku, ponieważ przycisk zwalniania zdalnego rozruchu na breloczku jest dopasowany do samoczynnie otwierającego się bagażnika, aby zapewnić całkowicie zautomatyzowane otwieranie. Zastanawiam się, ile czasu minie, zanim Passat sam się zamknie, jak drzwi przesuwne w Hondzie Odyssey EX?
Wewnątrz bagażnika bezkompromisowo wita Cię duża przestrzeń — w przeciwieństwie do wielu innych sedanów dostępnych na rynku, Passat jest wyposażony w pełnowymiarowe https://price.magicexhibit.org/ koło zapasowe na aluminiowej obręczy. Ramiona pokrywy bagażnika są całkowicie zamknięte, aby zmaksymalizować przestrzeń użytkową, którą można zwiększyć za pomocą dzielonej w proporcji 60/40, zamykanej tylnej kanapy.


Poręczna funkcja „ładowania” umożliwia złożenie środkowego tylnego podłokietnika bez konieczności całkowitego składania tylnych siedzeń w przypadku dłuższych przedmiotów, takich jak narty. Nie żeby zbyt wielu ludzi żyjących poza górami potrzebowało nart w Australii; może może się przydać do noszenia ze sobą didgeridoo?


VW zastosował kilka bardzo inteligentnych pomysłów, których nie widziałem nigdzie indziej w bagażniku Passata, w tym schowki w bocznej wyściółce, gniazdko 12 V i mój ulubiony haczyk na torbę z zakupami. Jest to dosłownie prosty plastikowy haczyk i sprężyna, który składa się z sufitu bagażnika, aby zatrzasnąć uchwyty twoich toreb z zakupami.


Składany, gdy nie jest potrzebny, ten haczyk na torby z zakupami zapewnia, że ​​twoje torby z zakupami nie toczą się z tyłu w drodze do domu z supermarketu i ma tak doskonały sens, że nie mogłem uwierzyć, że nie widziałem czegoś podobnego na innych samochody wcześniej.
Inne przykłady Passata spełniającego obszerną kampanię reklamową „pełnego nieoczekiwanych przyjemności” w telewizji, magazynach i billboardach można znaleźć w środku. Skórzany pokrowiec, z którym przyjechał nasz pojazd, jest wygodny i dobrze wygląda w czerni, a wraz z nim podgrzewane przednie https://suv.magicexhibit.org/ fotele, chociaż biorąc pod uwagę klimat tutaj w „stanie słonecznym”, jest to prawdopodobnie funkcja, bez której moglibyśmy się obejść. Fotel kierowcy ma również 6-stopniową elektryczną regulację oparcia i odcinka lędźwiowego, dzięki czemu zapewnia dobre samopoczucie podczas długich podróży.

lawyajurazna

More actions