Profile

Join date: Sep 17, 2022

About

Kierownica jest atrakcyjna i wygodna z kolejnym błyszczącym, srebrnym logo VW pośrodku. Poważnie, prawdopodobnie nie zapomnisz, co robisz z samochodu, którym jeździsz! Niestety VW obniżył koszty, nie odwracając dźwigni dźwigni kierownicy w tym modelu z kierownicą po prawej stronie, co jest moim ulubionym problemem. https://tire.magicexhibit.org/ Oznacza to, że Twoja pamięć mięśniowa prawdopodobnie sprawi, że Twoja ręka włączy wycieraczki przed kilkoma pierwszymi ruchami, zanim Twój mózg to zrozumie. Jak na ironię, ponieważ Passat jest wyposażony w fantastyczny automatyczny system wycieraczek, który oznacza, że ​​nigdy nie musisz ręcznie włączać wycieraczek z dźwigni.
Kolejnym kacem z europejskiego dziedzictwa jest przycisk telefonu na kierownicy, który ma umożliwiać komunikację bez użycia rąk Bluetooth z odpowiednio wyposażonym telefonem komórkowym. W Australii przycisk jest całkowicie bezwładny i tutaj https://review.magicexhibit.org/ na dole nic nie zareaguje. Zamontowane na kole przyciski do poruszania się po systemie menu samochodu i zmiany głośności głośnika są w pełni funkcjonalne i działają dobrze.


Przełączniki i materiały w samochodzie są solidne i niezawodne, chociaż pas twardych tworzyw sztucznych na desce rozdzielczej nieco umniejsza europejskie luksusy samochodu. Dwukolorowe, przypominające włókno węglowe akcenty i chrom wokół bramki skrzyni biegów okazują się bardziej skuteczne w tworzeniu nastroju.


Tablica przyrządów jest przejrzysta i użyteczna, podając w różny sposób zakres paliwa, zużycie paliwa, aktualny bieg, temperaturę powietrza na zewnątrz, datę, godzinę, aktualną prędkość tempomatu itp. Świecą w nocy na czerwono i niebiesko, wskaźniki https://bestsuv.magicexhibit.org/, a także sterowanie radiem i wszystkie przełączniki wyglądają fantastycznie i sprawiają, że czujesz się, jakbyś prowadził naprawdę fantazyjny samochód.
Inne cechy wnętrza, na które warto zwrócić uwagę, zanim zajmiemy się osiągami Passata na drodze, to świetne stereo z 6-płytową zmieniarką w desce rozdzielczej, która wypompowuje Twoje utwory za pomocą 8 głośników z przodu iz tyłu; genialne, samościemniające się lusterko wsteczne; funky, wysuwane uchwyty na kubki ukryte z tyłu, środkowy podłokietnik; chłodzony schowek na rękawiczki; https://rent.magicexhibit.org/ i mój osobisty faworyt, uchwyt na parasol z drenażem ukrytym w drzwiach kierowcy. Niestety jest to przypadek BYOU - weź własny parasol - ponieważ parasol o odpowiedniej wielkości, z logo VW nie jest dostępny w Australii, nawet jako opcja. Na szczęście dało to mojej mamie świetną okazję, aby kupić ojcu parasol wielkości Passata na Boże Narodzenie i teraz wszyscy są szczęśliwi.
Zaangażowanie Passata w bezpieczeństwo jest wyjątkowe. Każda oferowana funkcja bezpieczeństwa jest dostarczana jako wyposażenie standardowe we wszystkich modelach Passata. Dostępna jest pełna gama nowoczesnych akronimów, w tym elektroniczny https://newcar.magicexhibit.org/ program stabilizacji (ESP), ABS, wspomaganie hamulców, elektroniczny rozdział ciśnienia hamowania (EBD) i regulacja antypoślizgowa (ASR), które zapewniają wszelkie szanse uniknięcia wypadku na pierwszym miejscu.


A jeśli masz pecha, że ​​ulegniesz wypadkowi, w nowoczesnej komorze bezpieczeństwa pasażera znajduje się łącznie osiem poduszek powietrznych – przednie i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne tylnego siedzenia https://auto.magicexhibit.org/ pasażera oraz pełnowymiarowe poduszki kurtynowe. Dodaj strefy ochronne dla pieszych na przednich i tylnych zderzakach oraz system ostrzegania o ciśnieniu w oponach, a otrzymasz samochód, który otrzymał 5 gwiazdek za bezpieczeństwo w ramach Europejskiego Programu Oceny Nowych Samochodów.


W drodze Passat to przyjemna jazda. Przy czasach 0-100 km/h wynoszących 9,8 sekundy, prawdopodobnie nie odciągnie to nikogo od startu zatrzymanego na zielonym świetle, ale to tylko połowa prawdy. Ponieważ brak mocy palnika olejowego (103 kW / 138 KM) nadrabia z nawiązką momentem obrotowym (320 Nm / 236 ft-lbs).


Oznacza to, że TDI nie tylko uzyskuje wyjątkową oszczędność paliwa na autostradzie, ale także wyprzedza w pośpiechu w kluczowym zakresie wyprzedzania 80-120 km/h. Nawet podczas podjeżdżania pod rozsądnym wzniesieniem, przy prędkości 100 km/h z silnikiem pracującym przy 1500 obrotach na szóstym miejscu, jest moment obrotowy, który pozwala wyprzedzić inne samochody bez skrzyni Direct Shift Gearbox (DSG), nawet wymagającej wyłączenia, jeśli pogrzebiesz stopa.
Prowadzenie DSG 'Dub to ciekawe doświadczenie. Nie zawsze jest doskonały; bezpośrednio przed podjazdem mojego ojca znajduje się strome wzgórze, które nadgorliwa DSG już zamieni się na drugą, ponieważ ją rzuca. Więc nie idealnie, ale cholernie blisko https://automatic.magicexhibit.org/. A w czasach takich jak to wzgórze, kiedy wiesz, w jakim problemie znajdzie się skrzynia biegów, zawsze możesz na krótko przełączyć ją w tryb ręczny, pokonać przeszkodę, a następnie z powrotem w tryb „automatyczny”, aby dojeżdżać do pracy.


Wydajna jak manualna, wygodna jak automatyczna i szybsza niż człowiek, skrzynie DSG są całkiem fajne. Nie wątpię też, że VW twierdzi, że 3-4 milisekundy na każdą zmianę biegu, obserwowanie sprężyny tachometru z jednego ostrego kąta na drugi prawie natychmiast jest dla mnie wystarczającym dowodem, że dwa sprzęgła są lepsze niż jedno.

newsuv2022

More actions